סליל טיטניום

סליל טיטניום

מידע בסיסי דגם דגם: YYQ1 סוג: טיטניום סליל אנודה יישום: תעשייתי טכניקה: מולחם כיתה: GR2 צורה: מרובע חומר: טיטניום ASTM Gr2 טוהר:> 99.6% סימן מסחרי: Shen Ao מוצא: גואנגדונג, סין תיאור המוצר יישום של סליל טיטניום האנודה : 1. המוליכות של טיטניום הוא ...

Function

מידע בסיסי

דגם NO: YQAB1

סוג: סליל טיטניום

יישום: תעשייתי

טכניקה: מרותך

כיתה: GR2

צורה: כיכר

חומר: טיטניום ASTM Gr2

טוהר:> 99.6%

סימן מסחרי: שן אאו

מקור: Guangdong, China

תיאור מוצר

יישום של סליל טיטניום האנודה:

1. המוליכות של טיטניום הוא לא כל כך טוב כי זרם חשמלי של ווים מעל הפתרון בדרך כלל אינו עולה על 0.24A / mm² ו הנוכחי של ווים תחת הפתרון בדרך כלל אינו עולה על 1.5A / mm². אחרת, ווים יהיה מחומם, אשר תגרום להגדלת הטמפרטורה של הפתרון, קיבולת קירור לבזבז חשמל או אפילו לשרוף את מיכלי פלסטיק. לאחר ווים של סל טיטניום להיות חם, כמה צעדים ניתן לעשות כדי לשפר את מצב המוליכות, כגון שימוש בסלים טיטניום יותר ולהרחיב את האזור החתך של ווים.

2. בדרך כלל, ווים אלקטרודות לא נוגעים אחד עם השני על ידי משטח רגיל או עגול כי זה יהיה בקלות לגרום מגע רע וקורוז קורוזיה של האלקטרודות.

3. על מנת למנוע את סיג האנודה לזרום החוצה, הפתיחה של סל טיטניום צריך להיות גבוה מעל רמת הפתרון.

4. תחתית הסל טיטניום צריך להיות 100-150mm גבוה מעל התחתון של הטנק אשר מחשש כי הטנק יישרף כמו החשמל הוא מעל מרוכז בחלק התחתון של הטנק.

5. סל טיטניום אלקטרודה יש ליצור קשר הדוק, או את הפוטנציאל האנודה של סל טיטניום יעלה במהירות ולגרום אבולוציה חמצן כלור התגובה אבולוציה אשר יפגע סל טיטניום לחמצן את תוספים.

6. כדי למנוע קוצים ציפוי, סלים טיטניום צריך להיות מצופה בשקיות האנודה. מאז שקיות האנודה משמשים לטווח ארוך ללא הסרת, עדיף להשתמש בשקיות כפולות.

7. שקית האנודה צריך לאטום את הפתיחה של סל טיטניום בחוזקה ולהשאיר כמה סנטימטרים סיקול עבור שחזור סיגים האנודה שנוצר.Shenao Materail מנוסה בייצור סל באיכות גבוהה טיטניום האנודה. יש לנו מפעל מקצועי אשר מוקדש לפיתוח וייצור מתקדם טיטניום סל האנודה. ברוכים הבאים ליצור קשר עם החברה שלנו.
Hot Tags: סליל טיטניום, סין, ספקים, מפעל, החברה
מוצרים קשורים
צור קשר
Baoji Shenao Materail ושות 'בע"מ

כתובת: Qinganbao תעשיה פארק, הייטק אזור פיתוח, Baoji, שאאנשי

טלפון: +86-917-3380538

פקס: +86-917-3816810

דוא: zh@baojiti.com.cn

Baoji Shenao Materail ושות 'בע"מ
foottop